5 פתרונות טבעיים לשמירת הבריאות של חתולים וכלבים

תוכן עניינים

יש לכם כלב או חתול? אתם בוודאי רוצים לעשות כל מה שנדרש על מנת לשמור עליהם. יש לא מעט פתרונות טבעיים שיכולים לסייע לכם לשמור על בריאותם של חתולים ושל כלבים. יש לכם חתול או כלב בבית? שווה לכם לקרוא את המאמר הבא שבו תקבלו את כל הפתרונות הקיימים. בסוף הפתרונות האלה יכולים להיות הפתרונות שיגרמו לכלב או לחתול שלכם להתגבר על מחלות שונות. אז מהם 5 הפתרונות הטבעיים שאתם מוכרחים להכיר?

 

תוסף תזונה גלוקוזאמין

אחד מתוספי המזון המובילים לכלבים מבוגרים בעיקר הוא גלוקוזאמין. התוסף הזה ספציפית אמור לסייע לכלבים או לכל חיית מחמד אחרת עם בעיות מפרקים. בעיות מפרקים מופיעות בעיקר בגיל מבוגר, אך הן גם יכולות להופיע אצל כלבים בגיל צעיר. יש לכם אפשרות לפתור את הבעיות האלה על ידי מתן תוסף התזונה לכלב או לחיית המחמד שלכם.

 

תוסף מזון אומגה 3

גם אומגה 3 הוא אחד מתוספי התזונה המובילים אצל חיות המחמד. אומגה 3 יכול לסייע במגוון רחב של בעיות, בין היתר גם בהתמודדות עם נשירת שיער. נשירת שיער היא בעיה שכיחה מאוד אצל כלבים וחתולים, אך גם אצל חיות מחמד אחרות. אם תיתנו לחיית המחמד אומגה 3 ביחד עם האוכל, תוכלו לראות איך נשירת השיער מפסיקה כמעט באופן שהוא מוחלט.

 

תוספי ויטמין C

מחפשים תרופה לחתול או לכלב? תוכלו בהחלט ללכת על האפשרות של ויטמין C. ויטמין C ידוע בשל תכונותיו החיוביות אצל בני אדם, אך ניתן להגיד כי הוא יעיל גם עבור בעלי חיים. מינונים מסוימים של ויטמין C יכולים לעשות פלאים, ולשפר את הבריאות של הכלב או החתול. הויטמין הזה יכול גם לחזק את המערכת החיסונית של חיית המחמד שלכם – דבר שירחיק מחלות אחרות.

 

טיפות הרגעה טבעיות

אם הכלב או החתול שלכם לחוץ מסיבות כאלה או אחרות, תוכלו לרכוש להם טיפות הרגעה. טיפות הרגעה עושות את העבודה בדיוק כמו שהן עושות אצל בני אדם. הן מרגיעות את חיית המחמד בצורה אבסולוטית, הן מאפשרות לחיה להוריד את מפלס הלחץ. זה יכול להיות בגלל לחץ מסיבה ספציפית או בכלל לחץ תמידי מסיבות ישנות. לא מעט חיות מחמד סובלות מחרדות שאין להם ממש הסבר.

 

סיבידי לחיית המחמד

סיבידי נכנס לחיינו בתור תוסף מזון עבור בני אדם, אך בפועל התוסף הזה יכול להיות רלוונטי גם עבור חיות מחמד. חיות מחמד שסובלות מבעיות רפואיות שונות, יכולות למצוא פתרון על ידי סיבידי. ביחד איתנו תוכלו לקבל עזרה בקבלת רישיון לקנאביס רפואי. בחנות שלנו תוכלו למצוא מבחר ענק של פתרונות טבעיים המסייעים לכלב או לחיית המחמד שלכם להתגבר על בעיות בריאותיות שונות או מגוונות.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

טיפים לבחירת חברת הסעות תלמידים

אין אחריות יותר גדולה מאשר להסיע תלמידים לבית הספר. מהסיבה הזאת יהיה עליכם לבחור בקפידה את חברת ההסעות שתספק לכם את השירות הזה. תצטרכו להיות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טיפים לבחירת חברת הסעות תלמידים

אין אחריות יותר גדולה מאשר להסיע תלמידים לבית הספר. מהסיבה הזאת יהיה עליכם לבחור בקפידה את חברת ההסעות שתספק לכם את השירות הזה. תצטרכו להיות