קוד קופון: hava22 לכבוד השנה החדשה לזמן מוגבל!

אילו סוגים של דגי זהב יש?

תוכן עניינים

דג זהב

דגי זהב היו ונשארו האהובים והמועדפים ביותר על אלה שרוצים להכניס לביתם את היצורים המתוקים הללו. המחשבה כי קיים רק סוג אחד של דגי זהב אינה מתכתבת עם המציאות. בפועל ישנם כמה וכמה סוגים, ולא פחות חשוב זוהי העובדה כי לכל סוג תכונות משלו. אנו כאן כדי לנסות לעשות לכם היכרות קצרה וזריזה עם הסוגים הכי פופולאריים שאותם תרצו להביא לביתכם.

איך מבדילים בין דג זהב זכר לנקבה?

יש כאלה שחשוב להם להבדיל בין דגי זהב זכרים לבין דגי זהב נקבות. צריך להדגיש כי מבחינת תכונות ואופי, לא תראו הבדלים מהותיים בין הזכרים לנקבות. לכן אם זוהי הסיבה שבגינה תרצו לבצע את הזיהוי, אין בכך כל צורך. הדרך היחידה להצליח לזהות באופן אפקטיבי בין זכרים לנקבות בהקשר של דגי זהב היא הבלוטות הקטנות. זכרים נוטים לפתח את הבלוטות האלה באזור הסנפירים, בעוד הנקבות אינן מפתחות את הנקודות הללו.

סוגי דגי זהב – בואו להכיר

  • דג זהב קומט – זהו דג הזהב הנפוץ ביותר, ואולי אותו אתם מדמיינים בראשכם בהקשר הזה. הדרך הכי טובה לזהות את דג הזהב הזה תהיה דרך הסנפירים שלו. לדגי קומט יש סנפירים גדולים יחסית, והם מגיעים במרבית המקרים לגודלו של הדג עצמו. עניין נוסף שניתן לשים לב הוא הצבע שלו שנע בין אדום לורוד.
  • דג זהב וואקין – את הדג הזה תוכלו למצוא בעיקר ביבשת אסיה, בדגש על יפן בה הוא נפוץ מאוד. הדג הזה לא רחוק במראה מדג הקומט, אך כמובן שתוכלו להבדיל בניהם בצבע. צבעו של דג וואקין הינו צבע מתכתי כלומר הוא אך ורק צעד אחד על גבול האדום לבן.
  • דג זהב שובקין – עוד דג זהב שמגיע אלינו מיפן הוא דג זהב שובקין. את הקשקשים שלו כמעט ולא תראו מכיוון שהם שקופים. לדג הזה יש כמה צבעים, וזה מה שמבדיל אותו משאר דגי הזהב. הצבעים המזוהים עם דג זהב מסוג זה הם: אדום, שחור, לבן וכחול.

האם כדאי לגדל דגי זהב בבית?

בהחלט כן, דגי זהב הפכו להיות לנפוצים מכיוון שהם מתאימים מאוד לגידול ביתי. היותם דגים רגועים יחסית ולא תוקפניים, גורמת לכך שאפשר לתת אותם לילדים. הם גם לא גדלים הרבה, כך שתוכלו להכניס אותם לתוך אקווריום קטן בסלון או בחדר השינה. גידול דג זהב לא ידרוש מכם מאמץ רב, ולכן תוכלו לדעת כי אינכם מכניסים את עצמכם אל תוך סיטואציה בעייתית בהקשר הזה.

כמה עולה לרכוש דג זהב?

את דגי הזהב תוכלו לרכוש במגוון רחב של חנויות חיות הפזורות בכל רחבי הארץ. כמעט ואין חנות חיות שלא מוכרת דגים מסוג זה, כפי שאמרנו הם הנפוצים ביותר. המחיר של דג זהב אחד יכול לנוע בין 3 עד 5 ש"ח, ולרוב מוטב לרכוש יותר מאחד. נציין כי לכל חנות חיות יש את היכולת לקבוע מחירים משלה, גם כאן ישנה חשיבות מכרעת לבדיקה מעמיקה והשוואת מחירים.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים!

השאירו פרטים ונציג שירות ישמח לסייע לכם.

מאלפי כלבים במרכז

מאלפי כלבים במרכז

מאלפי כלבים הם אנשי מקצוע מיומנים המסייעים לבעלי כלבים ליצור קשר חיובי ובריא עם חיות המחמד שלהם. באזור המרכז של ישראל, ניתן למצוא מגוון רחב של מאלפי כלבים מנוסים, המציעים שירותי אילוף, הדרכה וטיפול בבעיות התנהגות.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מאלפי כלבים במרכז

מאלפי כלבים במרכז

מאלפי כלבים הם אנשי מקצוע מיומנים המסייעים לבעלי כלבים ליצור קשר חיובי ובריא עם חיות המחמד שלהם. באזור המרכז של ישראל, ניתן למצוא מגוון רחב של מאלפי כלבים מנוסים, המציעים שירותי אילוף, הדרכה וטיפול בבעיות התנהגות.